Polub fanpage na FB

Poznań Spoza Kamery

Poznań Spoza Kamery

#polityka  #Poznań  #wybory  #samorząd  #inwestycje

SEWERYN LIPOŃSKI
11 marca 2012

My tu gadu, gadu o kibicach… Tymczasem już w piątek Trigranit umieścił na stronie PoznanGlowny.pl odpowiedzi na 10 pytań, dotyczących nowego dworca PKP.

Trochę wydaje się to dziwne, żeby firma sama pisała do siebie pytania i na nie odpowiadała. Ufam jednak, że to po prostu coś w rodzaju „frequently asked questions”. I że pytania rzeczywiście pochodzą od samych poznaniaków.

Jest o co pytać, bo ostatnio wokół dworca zrobiło się głośno o kilku sprawach. Mam tu na myśli m.in. ruchome schody, które pojadą tylko w górę, a także podnoszoną od dłuższego czasu sprawę peronów (tu akurat, choć dotyczyły tego aż dwa pytania, Trigranit odsyła do PKP PLK, która modernizowała perony).

Firma nie ustosunkowała się za to do małej liczby sklepów na dworcu podczas Euro 2012. Jednak wydaje mi się, że wystarczające wyjaśnienia (czy przekonujące? to już sami podróżni ocenią…) Trigranit przedstawił już w naszym tekście na ten temat.

Cieszy w tym wszystkim fakt, że sama budowa dworca trwa i idzie naprawdę szybko. Co widać na poniższych zdjęciach, a i to stan sprzed kilkunastu dni:

(fot. Trigranit)

Spodobał Ci się ten tekst? Możesz go udostępnić: